Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moyes přiznává špatnou formu Manchesteru

David Moyes se dlouho snažil uklidňovat fanoušky, že Manchester United na tom není tak špatně, jak se zdá. Po další porážce však už i trenér přiznal, že hůř už být nemůže.  Manchester je na sedmém místě, čímž by mu v současné chvíli utekla i účast evropských soutěží.

Liga mistrů, Evropská liga, titul v Premier League, to jsou slova, která byla doposud pro Manchester United samozřejmostí. Po odchodu sira Alexe Fergusona to však jde s United od desíti k pěti. Co zápas, to ostuda.

Fanoušci dávají špatné výsledky za vinu Davidu Moyesovi. Ten má totiž k dispozici stejný tým, jako měl minulý rok Ferguson a vyhrál s ním titul. Manchester od příchodu Moyese nevyhrál více jak polovinu zápasů. V posledním kole se United utkal s Fulhamem. Manchesteru však nepomohlo ani to, že hrál na domácím hřišti, kde měl podporu svých fanoušků. Ze zápasu si tak odnesl pouhý jeden bod za remízu 2:2. Na otázku, zda Moyes čekal, že bude zápas tak náročný, odpověděl „ Pravděpodobně ne. Ne."

„Hráči jsou zklamaní, nešťastní, protože nemáme výsledky. Bolí je to," řekl po potupě s Fulhamem Moyes. „Je těžké se smířit s tím, že jsme nevyhráli. Měli jsme tolik šancí, nemyslím si, že bychom hráli špatně. Je to frustrující.“

„Můžete se mě zeptat, kolikrát chcete, ale já pořád odpovím, že už musíme vyhrát všechny zápasy. Proč jsme neporazili Fulham? Nemám tušení,“ dodal zklamaný kouč. Fanoušci můžou uzavírat kurzové sázky na bet365, jak se Manchesteru bude dařit v následujících kolech.