Jdi na obsah Jdi na menu
 


Deníček

Příspěvky

Albertovi se podařilo vyhrát

24. 11. 2013

 Zatímco sobotní start se Nielsovi Albertovi z BKCP-Powerplus opravdu nevydařlil, teď Albert v opoznání lepší pozici. Albertovi se podařilo zabodovat v Gietenu v Holandsku i ve Světovém poháru v Koksijde. Belgický cyklista se tak stal leaderem v sérii Superprestige.

 

Pešice: „Začínám tomu přicházet na chuť"

19. 11. 2013

 Pešice: „Začínám tomu přicházet na chuť"
Josefu Pešicemu končí přechodné období v roli reprezentačního trenéra. Pešice se k funkci dostal dočasně, jako náhradní trenér za Michala Bílka, který odstoupil. V roli národního kouče týmu se mu velice dařilo a ze tří zápasů má stoprocentní skóre. „Začínám tomu přicházet na chuť,“ řekl Pešice po třetí výhře.

 

Body Veselého Washingtonu vítězství nepřinesly

15. 11. 2013

 Ne, že by se postaral o desítky bodů, ale přesto jediný český basketbalista hrající v NHL zasadil o první body v letošní sezóně. Jan Veselý dostal od trenéra Randyho Wittmana více prostoru na hřišti. Za jednadvacet minut čtyřicet sekund pomohl Veselý Wahshingtonu k dvěma bodům proti San Antoniu. Tým z hlavního města však vítězství nezískal a zápas skončil se skórem 79:92.

 

Je Karjala chybou Hadamczika?

11. 11. 2013

V Čechách se stalo skoro tradicí, že se po mezinárodních turnajích volá po odvolání trenéra reprezentace. Nyní je na řadě ten hokejový. Alois Hadamczik má se svým týmem za sebou velice neúspěšný turnaj Karjala, kde mužstvo předvedlo, že opravdu není připravené na únorovou olympiádu.

 

Hadamczik neví koho má dát na led

6. 11. 2013

 Sestavit kvalitní mužstvo není jednoduché, složitější ovšem je, když se trenérovi rozpadá původní plán kvůli několika zraněním. Přesně v takovéhle situaci je nyní trenér národního hokejového mužstva Alois Hadamczik, který se snaží sestavit mužstvo na Karjalu.

 

Havlát má po půl roce další start v NHL

1. 11. 2013

 Delší pauza Martina Havláta je u konce. Český hokejista se po půl roce postavil na led v zámoří a zahrál si v dresu San José. Havlát se tak přiřadil k dalšímu českému hráči Tomášovi Hertlovi.

 

 

I přes katastrofální výsledek nebyl Vrba naštvaný

21. 10. 2013

 Plzeň má za sebou jednu z nejhorších proher za poslední dobu. Viktorie se vydala do Mnichova, kde se utkala s vítězem loňského ročníku Ligy mistrů Bayernem Mnichov. Pavel Vrba i celý tým doufal, že se Plzni podaří uhrát alespoň mírný výsledek. To však nakonec nevyšlo.

 

Plzeň se chystá vyslovit poslední slovo

21. 10. 2013

 Budoucí trenér české fotbalové reprezentace? To je tématem číslo jedna. Experti i laikové říkají, že ideální by byl Pavel Vrba. Ten je ovšem vázaný v Plzni a Viktoria už několikrát naznačila, že se svého kouče nehodlá vzdát. Nyní se však chystá na vyslovení posledního stanoviska a to se Fotbalové asociaci líbit nebude!

 

Pešice má na kontě další výhru

18. 10. 2013

 Josef Pešice je dočasným trenérem české fotbalové reprezentace a zatím po Michalu Bílkovi, který odstoupil kvůli fiasku na kvalifikaci mistrovství světa, získal ve dvou zápasech dvě vítězství. Pelta však přiznal, že Malta i Bulharsko byli jednoduchý soupeři. Jak si myslí, že bude jednat jeho nástupce?

 

Webberovi se poprvé podařilo předhonit Vettela

12. 10. 2013

  Oba dva jezdí za stejnou stáj a tak mají stejný cíl, získat co nejvíce bodů pro Red Bull. Formule 1 ovšem není pouze týmový sport a tak je i mezi nimi velká soupeřivost. Ve dvojici Mark Webber a Sebastian Vettel je to z velké části Vettel, který sbírá více bodů a získal už tři mistrovské tituly za sebou. V kvalifici v Japonsku se však poprvé v této sezóně podařilo Marku Webberovi získat lepší výsledek.

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »