Jdi na obsah Jdi na menu
 


Manchester United opět na vrcholu

12. 3. 2012

 Sir Alex Ferguson řekl: „Chvíli nám trvalo dostat se do rytmu, ale jakmile jsme se do něho dostali, hráli jsme skvělý fotbal. Mohli jsme skórovat podstatně víc. Pokud si zasloužíme nějakou kritiku, bude to právě za tohle.“

Jako se dalo očekávat, United hrozil během celého utkání, hlavně prostřednictvím Youngových brejků, které se odehrávali většinou na levé straně hřiště. Ferdinand a Scholes, se taky činili a zasloužili se o nespočet rohů Manchesteru.

Co je však důležitější, že skvělé fotbalové výsledky Manchesteru ho posunuli na první místo v nejvyšší anglické fotbalové soutěži Premier League. Nyní ho děli od druhého Manchesteru city pouhý jeden bod. Bilance obou týmů v posledních šesti zápasech je jednaká – oba týmy vyhráli čtyři a prohráli dva zápasy. Manchester United má však více výher v rámci Premier League.

Manchester United i City se teď připravují na příští zápasy. United se utká v neděli s Wolves a Manchester City budoucí středu s Londýnskou Chelsea. Sázení na výhru jednoho z týmů se ještě dočká řádného vyvrcholení. Manchester se nachází v o trochu snadnější pozici, protože na rozdíl od City teď nehraje se žádným soupeřem z první sedmičky. O vynikajícím výkonu obou týmů značí i udržení jejich pozice v Europa League.