Jdi na obsah Jdi na menu
 


Karlovy Vary budou výrazně měnit tým

20. 4. 2013

 Vedení hokejového týmu Karlovy Vary není spokojeno s tím, jak se klubu v této sezóně dařilo a tak se rozhodlo, že se budou muset udělat velké změny. V příští sezóně si tak dres Energie neobléknou například František Skladný, Jan Košťál, David Nosek a Petr Kumstát.

Dvanácté místo, na kterém se Karlovy Vary letos umístily se managementu klubu nelíbí. Na novou sezónu tak udělá velké změny ve svém mužstvu. Hráči, kteří nepodávali takové výkony, aby výsledky zápasů byly lepší, budou muset jít pryč. „Kádr musí doznat zásadních změn, neboť dlouhodobě nedosahuje dobrých výsledků," vyjádřil se k plánovaným změnám generální manažer Karlových Varů Miroslav Vaněk.

Energii tak opustí obránci Vojtěch Kloz, Martin Grundlig, Roman Prošek a David Nosek, dále útočníci Jiří Bicek, František Skladaný a Jan Košťál. O Noska a Kumstáta sice klub stál, ale oba hráči se rozhodli, že novou smlouvu neprodlouží. Kumstát se na novou sezónu chystá do Sparty a Nosek přejde do Brna.

Odchod šesti zmíněných hráčů je už nyní jasný. Uvažuje se ovšem i o dalších.  Vedení bude v následujících dnech jednat s Petrem Pohlem, Václavem Skuhravým, Janem Látalem, Lukášem Mensatorem a gólmanem. „Povedeme s nimi osobní pohovory a nemohu vyloučit, že i u nich dojde ke změnám," oznámil klub ve své tiskové zprávě.

Jasné je působení ve Varech útočníka Romana Vlacha, se kterým je vedení spokojeno. Vlacha sice zlobily zdravotní problémy, ale managent věří, že jeho schopnosti jsou jinak velice dobré. bet365 nabízí lední hokej a další aktuality, které fanouškům podají informace z českého i zahraničního sportu.